Dabrony SC: Minden jó, ha jó a vége

Sport

Nehezen indult, de végül fölényes győzelmet aratott a Dabrony SC Somlóvásárhely ellen, Sikos Gábor három, Ferenczy Szabolcs kettő, míg Sikos Krisztián egy találattal vette ki részét a sikerből.

Annak ellenére, hogy a somlóvásárhelyiek tartalékosan, tíz emberrel álltak ki a mérkőzés elején, nem volt könnyű kilencven perce a Dabrony SC-nek. Meglepetésre a vendégek szereztek vezetést, ám Sikos Krisztián és Sikos Gábor góljával megfordította az állást a Dabrony SC, 2:1.a félidőben ismét csak döntetlen volt az állás, mert egy szöglet után ismét csak bevették Temesvári Péter kapuját a vásárhelyiek, 2:2.

A második játékrészben azonban már nem volt pardon, Ferenczy Szabolcs egy szöglet után érkezett jókor, majd Sikos Gábor lőtt a hálóba Nagy István passzából, 4:2. Ezután ismét Ferenczy Szabolcs köszönt be 25 méteres szabadrúgásával a vásárhelyi kapuba, majd Sikos Gábor csúsztatott a rövid oldalon a kapuba egy szögletet, 6:2. Így tehát egy fordulatos és felesleges izgalmaktól sem mentes első félidő után magabiztosan gyűjtötte be a három pontot a dabronyi csapat.
Erre mondják: Minden jó, ha a vége jó!