Dabrony: ovisok évzárója

Óvoda

Óvodánkban május 27-én tartottuk a már hagyományos évzáró foglalkozásunkat. Szülők, nagyszülők, rokonok szép számban gyűltek össze.

 

A gyerekek nagyon izgatottan várták, hogy sorra kerüljenek, hiszen az elmúlt hetekben sokat készültünk erre az alkalomra. Feladat jutott mindenkinek. Legelőször az édesanyákat, nagymamákat köszöntöttük verssel, dallal, saját készítésű ajándékkal, mely nagyon meghatóra sikeredett. Következett egy vidám hangulatú vásáros játék. Kicsitől a nagyig mindenki bekapcsolódott egy-egy mondókával, csúfolódóval, tánccal. A gyerekek nagyon élvezték az előadást. A műsor végéhez érve búcsúztattuk el nagycsoportos óvodásainkat. Három kislány és egy kisfiú köszönt el idén az óvodánktól szívhez szóló versekkel, könnyes szemmel, tarisznyával – benne búcsú ajándékkal – a vállukon.

Vidáné Kovács Katalin

 
IWIW megosztásFacebookTwitter

Csak regisztrált tagok szólhatnak hozzá!

Kereső

Legfrissebb fotók

Galéria

Belépés

Most Online

Nincs

Regisztráltak

Statisztika

Regisztrált tagok : 5351
Utoljára regisztrált : wrcyfwcofx1976
Ma : 23 új regisztrált
A héten : 78 új regisztrált
A hónapban : 355 új regisztrált

Kapcsolat

ankarada araç kiralama ankarada araç kiralama gnlk kiralık ev