Y-FACTOR – ME! - angolverseny döntősei

Iskolai versenyek

Lezárult a 2012. évi Y-Factor – ME! országos tehetségkutató angolverseny internetes része, és kialakult a döntő mezőnye. Mivel a legjobb tíz csapat közül néhányan lemondták a döntőn való szereplést, így az alábbiak vehetnek részt az utolsó, szóbeli megmérettetésen, amelyre május 11-én pénteken 2 órától kerül sor a nagyalásonyi Kinizsi Pál Általános Iskolában.

 

A kőszívű (:D) zsűriben helyet foglalnak majd: Likó Marcell, a Vad Fruttik együttes énekes-gitárosa, Csánig Lajos Adrián (Lala :)), a verseny honlapjának alkotója és működtetője, valamint Marton Lívia, a My English Book sorozat és a ME EleMEntary írója.

A résztvevők:

Raisins Golden
(Árpád Fejedelem Általános és Művészeti Iskola Ibrány, Ibrány)
Szigeti Boglárka 8., Imre Dóra 8., Seres Ágnes 6. o.
Felkészítő tanár: Puskásné Ördög Vivien

Y-girls
(Gyulai Alapfokú Közoktatási Intézmény Dürer Albert Általános Iskola Tagintézménye, Gyula)
Temaj Erjona 7, Vidó Katinka 7, Nyitrai Dóra 8.
Felkészítő tanár: Erdélyi Lajosné

R(adioactive) Girls
(II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks)
Feil Liza 8. a, Kolep Tekla 8. b, Péri Babett 7. d
Felkészítő tanár: Nemesné Flaisz Margit

i-ladies
(Alapfokú Közoktatási Intézmény Dürer Albert Általános Iskola Tagintézménye, Gyula)
Timár Orsolya 8, Lőkös Anna 8, Juhász Noémi 7. o.
Felkészítő tanár: Erdélyi Lajosné
Rainbow fun
(Apáczai Csere János Általános Iskola, Apc)
Kis Levente 8., Erdélyi Milán 5., Pajkos Alex 5. o.
Felkészítő tanár: Baloghné Godó Katalin

Mischievious Bananas
(Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására)
Ország Kristóf 7. c, Oláh Bettina 8. b, Szilágyi Fanni 8. b
Felkészítő tanár: Pap Andrea

vegyes team
(Hriszto Botev Ált. Isk, Veszprém)
Czeglédi Levente 7, Gőcze Barnabás 7, Szilágyi Bence 6. o.
Felkészítő tanár: Balázs Árpádné

Desperate Devils
(Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására)
Katona Dzsenifer 8. b, Kása Szonja 6. a, Nagy Kristóf 8. b
Felkészítő tanár: Pap Andrea

School elf
(Apáczai Csere János Általános Iskola, Apc)
Simon Janka Eszter 5. o, Martonosi Henrietta 6. o, Jakub Patrícia 6. o.
Felkészítő tanár: Baloghné Godó Katalin

Snowballs
(Hriszto Botev Általános Iskola, Veszprém)
Szarka Eszter 8., Szarka Zsófia 5., Vass Nóra Lili 8. o.
Felkészítő tanár: Balázs Árpádné

Vajon ki nyeri közülük a fődíjat, a hétvégi kikapcsolódást a balatonalmádi Ramada Hotelben? Ez hamarosan kiderül! De senki sem fog üres kézzel hazatérni, erről a szponzoraink gondoskodnak: Ramada Hotel & Resort Lake Balaton - Balatonalmádi, Közép-dunántúli Regionális Pedagógiai Intézet, DEMEGIL Oktatási és Irodai Szolgáltató Bt., L' Harmattan Kiadó, Apáczai Kiadó, Ludas Kisvendéglő és Fogadó, Kinizsi Pál Általános Iskola - Nagyalásony, Vad Fruttik Zenekar.

Cs. Marton Lívia

Kapcsolódó link:

 
IWIW megosztásFacebookTwitter

Csak regisztrált tagok szólhatnak hozzá!

Kereső

Legfrissebb fotók

Galéria

Belépés

Most Online

Nincs

Regisztráltak

Statisztika

Regisztrált tagok : 3167
Utoljára regisztrált : otyheby
Ma : 0 új regisztrált
A héten : 0 új regisztrált
A hónapban : 275 új regisztrált

Kapcsolat

ankarada araç kiralama ankarada araç kiralama gnlk kiralık ev